چگونه مدیریت ریسک حساب معاملاتی شما را ذخیره می کند » یاد بگیرید که در بازار تجارت کنید


حساب معاملاتی ذخیره مدیریت ریسک

آیا حساب معاملاتی شما آسیب دیده است؟ آیا احساس می‌کنید خسته، ناامید و آماده هستید که کل «معاملات تجاری» را کنار بگذارید؟ خوب، درس امروز، اگر به درستی درک و اجرا شود، احتمالاً می تواند دانشی را در اختیار شما بگذارد که به م،ای واقعی کلمه باید حساب معاملاتی خود را ذخیره کنید و شروع به ساختن آن کنید.

احتمالاً شنیده اید که چیزی حدود 90 تا 95 درصد از افرادی که در بازارها پول معامله می کنند یا در بازار «سفته بازی» می کنند، در درازمدت با ش،ت مواجه می شوند. در حالی که ممکن است دلایل زیادی برای این ش،ت انبوه وجود داشته باشد، اصلی ترین دلیلی که زیربنای همه دلایل دیگر است، معمولاً مهارت های مدیریت ریسک ضعیف یا بدون آن است. اغلب، معامله گران حتی مدیریت ریسک و اهمیت و قدرت آن را درک نمی کنند.

از این رو، در درس امروز، ما قصد داریم به موضوع به ظاهر “خسته کننده” مدیریت ریسک بپردازیم (اما در واقع اگر به ،ب درآمد علاقه دارید بسیار جالب است). همه چیزهای دیگر، همه هیاهوها، همه «سیستم‌های» معاملاتی را فراموش کنید، زیرا می‌خواهم مهمترین بخش «پازل» معاملاتی را همانطور که در ادامه می‌خو،د توضیح دهم و به شما نشان دهم…

جنگی را که برای پیروزی آن آماده نیستید شروع نکنید.

اساساً سه جنبه اصلی برای موفقیت معاملات وجود دارد: توانایی فنی، که خواندن نمودار است، معامله با قیمت عمل یا هر استراتژی معاملاتی که انتخاب می کنید (من بدیهی است که به دلایل مختلفی از استراتژی های اقدام قیمت استفاده می کنم و آموزش می دهم)، مدیریت پول که به این صورت است. حفظ سرمایه” و شامل مواردی مانند اینکه چقدر دلار در هر معامله ریسک خواهید کرد، اندازه موقعیت، قرار دادن توقف ضرر و اه، سود را در بر می گیرد. بعد، جنبه ذهنی یا روانشناسی معاملاتی وجود دارد و هر سه این موارد، فنی، مدیریت پول و ذهنی، به هم پیوسته و در هم تنیده شده اند، به گونه ای که اگر یکی از آنها غایب باشد، دو مورد دیگر اساساً هیچ م،ایی ندارند.

امروزه، بدیهی است که ما بر روی مدیریت پول تمرکز می کنیم، و صادقانه بگویم، اگر از من بپرسید، می گویم که مدیریت پول مهم ترین در بین 3 موردی است که در بالا مورد بحث قرار گرفت. چرا؟ ساده: اگر به اندازه کافی روی مدیریت پول تمرکز نکنید و به درستی از آن مراقبت نکنید، طرز فکر شما کاملاً اشتباه خواهد بود و هر توانایی فنی در خواندن نموداری که دارید اساساً بدون قطعات پول و ذهن بی فایده است.

بنابراین، قبل از شروع معامله با پول واقعی و سخت به دست آمده خود، باید یک سوال از خود بپرسید: آیا یک “جنگ” معاملاتی را شروع می کنید که واقعاً برای برنده شدن آن آمادگی ندارید؟ این کاری است که ا،ر معامله گران انجام می دهند و بیشتر معامله گران ضرر می کنند. اگر مفاهیم این درس را درک نمی‌کنید و من در دوره پیشرفته معاملاتی خود آن را توضیح می‌دهم، برای برنده شدن آماده نیستید.

هرگز قلعه را بدون محافظت رها نکنید!

چه فایده ای دارد که یک ارتش کامل وارد جنگ شوند و قلعه را با تمام ثروت هایش (طلا، نقره، غیرنظامیان) بدون محافظت و بدون محافظت رها کنند؟ به همین دلیل است که همیشه یک دفاع وجود دارد. حتی در ارتش امروزی، همیشه یک “گارد ملی” در حالت ذخیره وجود دارد که منتظر و ناظر در صورت تلاش هر کشوری برای حمله است. حقیقت این است که انسان ها همیشه از چیزی که برایشان مهم است دفاع کرده اند، پس چرا از پول خود دفاع نکنید!؟!؟!

شما با دفاع از حساب تجاری خود در درجه اول و مهمتر از همه، از آن محافظت می کنید و آن را افزایش می دهید. سپس، شما می روید و معاملات بالقوه برنده را اجرا می کنید. به یاد داشته باشید، “قو،ن تعامل 101 برای تجارت”: هرگز حساب بانکی خود را بدون محافظت رها نکنید، زم، که برای مبارزه با “نبرد” تجارت بیرون می روید. حالا این دقیقا برای شما به ،وان یک معامله گر چه م،ایی دارد و مهمتر از آن، چگونه این کار را انجام می دهید؟

این بدان م،است که تا زم، که یک برنامه معاملاتی جامع در اختیار نداشته باشید، تجارت را به صورت زنده و با پول واقعی شروع نمی کنید. برنامه معاملاتی شما باید مواردی مانند ریسک شما در هر معامله را به تفصیل شرح دهد؟ با از دست دادن بالقوه چه مقدار پول در هر معامله ای راحت هستید؟ لبه معاملاتی شما چیست و قبل از اینکه ماشه معامله را بکشید باید چه چیزی را در نمودارها ببینید؟ البته، برنامه معاملاتی چیزهای بیشتری دارد، اما اینها برخی از مهم ترین قطعات هستند. برای اطلاعات بیشتر، الگوی طرح معاملاتی را که در دوره هایم ارائه می کنم، بررسی کنید.

من هرگز وارد “نبرد معاملات” نمی شوم، مگر اینکه باور داشته باشم که شانس زیادی برای برنده شدن دارم (سیگنال عمل قیمت با احتمال بالا با تلاقی)، اما همیشه فرض می کنم که می توانم ضرر کنم (زیرا هر معامله ای ممکن است ضرر کند) بنابراین همیشه مطمئن هستم دفاع من نیز در جای خود تنظیم شده است!

چرا «تاجر خوب بودن» کافی نیست…

استفاده بیش از حد از اهرم که به ،وان «ریسک‌های ،انه» یا ریسک‌های بزرگ ،انه شناخته می‌شود، عامل اصلی ش،ت و ش،ت حساب‌های معاملاتی است. همچنین به همین دلیل است که حتی بهترین معامله‌گران می‌توانند تمام پول خود یا تمام پول مشتریان خود را منفجر کنند و از دست بدهند و حتی ممکن است شنیده باشید که برخی از صندوق‌های تامینی در سال‌های اخیر منفجر شده‌اند، این به دلیل اهرم بیش از حد و همچنین کلاهبرداری است. در بعضی موارد.

نویسنده اسکات سی جانستون در وبلاگ محبوب خود “دلار برهنه” به این موضوع می پردازد که چگونه بسیاری از مدیران سرشناس صندوق های تامینی حساب های سرمایه گذاری صد میلیون دلاری را ،اب کرده اند فقط به این دلیل که به درستی از سرمایه محافظت نکرده اند. می بینید، واقعاً فقط یک معامله گر بیش از حد اعتماد به نفس یا «خودخواه» لازم است تا خود و دیگران را متقاعد کند که از چیزی «مطمئن» است و سپس موقعیتی بیش از حد اهرمی را در اختیار بگیرد که منجر به فاجعه شود.

نکته اینجاست… «تاجران خوب» زیادی در جهان وجود دارند و بسیاری از آنها حتی در بانک ها و شرکت های سرمایه گذاری بزرگ مانند گلدمن ،س و دیگران استخدام می شوند. با این حال، همه آنها به اندازه کافی برای تولید بازده قابل توجه دوام نمی آورند، زیرا آنها به سادگی فاقد توانایی ذهنی برای مدیریت ریسک، برنامه ریزی برای زیان و اجرای صحیح و مداوم حفظ سرمایه در دوره های زم، طول، هستند. یک “معامله خوب” فقط ،ی نیست که بتواند نمودار را بخواند و حرکت بعدی آن را پیش بینی کند، بلکه ،ی است که می داند چگونه ریسک را مدیریت کند و سرمایه ریسک و قرار گرفتن در معرض بازار خود را کنترل کند و این کار را به طور مداوم در هر معامله انجام می دهد.

اگر مهارت‌های حفظ سرمایه شما بد است، در معامله بازنده خواهید بود، این فقط ریاضی، ساده و ساده است. به همین دلیل است که برخی از بهترین معامله‌گران (تکنسین‌های نمودار) و تحلیل‌گران بازار به ،وان «هیچ‌،» پایان می‌یابند. اگر می‌خواهید یک «،ی» در بازار باشید، باید حفظ سرمایه را یاد بگیرید و آن را برای همیشه و بارها انجام دهید.

چرا من در مورد مدیریت ریسک فوق العاده روان می شوم!

برخلاف تصور رایج در میان توده های معامله گر، مدیریت ریسک بسیار بسیار جالب و هیجان انگیز است. چرا؟ ساده. به این دلیل که این چیزی است که شما را در بازارها پول در می آورد.

با این حال، بیشتر معامله‌گران به نوعی مدیریت ریسک را به‌،وان «کاری که بعداً انجام خواهم داد» یا برخی توجیه‌های مضحک دیگر را نادیده می‌گیرند. اما، واقعاً باید اولین و اصلی ترین چیزی باشد که روی آن تمرکز می کنند. اغلب اوقات معامله گران این کار را انجام می دهند زیرا آنها به سادگی از قدرت مدیریت صحیح پول بی اطلاع هستند، بنابراین بیایید در مورد آن بحث کنیم:

چرا مدیریت ریسک بسیار قدرتمند است و چگونه از آن استفاده کنیم:

کلید ،ب درآمد ثابت در بازارها در طول زمان چیست تا بتو،د واقعاً زندگی خود را در معاملات ،ب کنید؟ ساده است؛ آنقدر در بازار بم،د تا اجازه دهید مزیت شما به نفع شما باشد. با این حال، بیشتر معامله‌گران حساب‌های خود را مدت‌ها قبل از وقوع این اتفاق به دلیل مهارت‌های ضعیف مدیریت سرمایه منفجر می‌کنند. امیدوارم یاد بگیرید که این وضعیت را برای خودتان اصلاح کنید.

در اینجا نحوه ،ب درآمد به ،وان یک معامله گر آورده شده است:

  1. تمام زیان های خود را زیر یک سطح دلار مشخص که از قبل به ،وان مبلغ ریسک 1R شخصی خود تعیین کرده اید، در نظر بگیرید و در هر معامله ای از دست دادن مطمئن باشید.
  2. مزیت خود را به درستی معامله کنید و بگذارید به مرور زمان بازی کند تا برنده های بزرگ تری بین بازنده های کوچکتر خود داشته باشید.

صادقانه بگویم، این در مورد آن را خلاصه می کند. اما بیشتر معامله‌گران همه چیز را بیش از حد پیچیده می‌کنند و بارها و بارها به پای خود شلیک می‌کنند تا زم، که پولی برایشان باقی نماند.

اکنون، در تصویر زیر، می‌خواهم ببینید چه اتفاقی می‌افتد و آن را درک کنید و سپس آن را بلافاصله در معاملات خود پیاده‌سازی کنید.

آنچه نمودارهای زیر نشان می دهد این است که:

  • درصد برد چندان مهم نیست. در مثال زیر، نرخ برد حدود 20 درصد است و معامله گر همچنان پول درآورده است! چگونه؟ مدیریت صحیح سرمایه ریسک توجه کنید که چگونه همه ضررها ی،ان هستند اما برخی از برندگان 4R یا 6R هستند؟ این چیزی است که یک عملکرد تجاری برنده به نظر می رسد. همچنین خوب است که برخی از برندگان 2R را نیز با هم ،یب کنید.
  • شما باید یک وسواس ذهنی در مورد حفظ سرمایه داشته باشید. شما حدا،ر مبلغ ریسک 1R دلاری خود را دارید و سپس باید تصمیم بگیرید که چه مقدار پول می خواهید در هر معامله ای در آن حدا،ر 1R یا کمتر ریسک کنید، اما هرگز از آن عبور نمی کنید. در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که حدا،ر 1R 100 دلار در هر معامله بوده است.
  • بله، باخت‌ها بیشتر از برد بود، اما از آنجایی که مدیریت / حفظ سرمایه بسیار منسجم و منظم بود، برندگان بیشتر از بازنده‌ها مراقبت ،د!

اجازه دهید این مثال به ،وان یک زنگ بیدارباش برای ،، از شما که حفظ منضبط سرمایه را تمرین نمی کنند باشد. این مثال های زیر را مطالعه کنید و بیرون بروید و شروع به تمرین آن در دنیای واقعی کنید.

آموزش مدیریت پول 1

واقعاً چگونه مدیریت پول را به کار می گیرید؟

من در چندین سال در چندین مقاله درباره ایده ها و نظریه خود در مورد مدیریت پول به طور گسترده تری نوشته ام. موضوعاتی که من پوشش داده ام عبارتند از:

پاداش ریسک معیاری است که با آن ریسک و پاداش بالقوه یک معامله را تعریف می کنیم. اگر پاداش ریسک در یک معامله منطقی نیست، باید آن را پشت سر بگذاریم و منتظر یک معامله بهتر باشیم. در مقالات زیر در مورد آن بیشتر بخو،د:

فلسفه های مختلفی در مورد مدیریت ریسک وجود دارد و متأسفانه، بسیاری از آنها چیزی بیش از ، نیستند و در نهایت به جای کمک به معامله گران مبتدی به آنها صدمه می زنند. مقاله زیر را بخو،د تا بد،د که چرا یک سیستم مدیریت ریسک محبوب، “قانون 2٪” شاید راه ایده آلی برای کنترل ریسک شما در هر معامله نباشد:

استاپ ضرر تأثیر مستقیمی بر مدیریت ریسک دارد زیرا جایی که توقف خود را قرار می دهید تعیین می کند که چقدر از اندازه موقعیت می تو،د معامله کنید و اندازه موقعیت نحوه کنترل ریسک شما است. برای ،ب اطلاعات بیشتر این مقاله را بخو،د:

اندازه موقعیت، فرآیند واقعی وارد ، تعداد لات یا قراردادها (اندازه موقعیت) است که در یک معامله خاص معامله می کنید. این فاصله توقف ضرر همراه با اندازه موقعیت است که میزان پولی را که در یک معامله به خطر می اندازید را تعیین می کند. اینجا بیشتر بیاموزید:

قرار دادن اه، سود و همچنین کل فرآیند ،ب سود می تواند به راحتی بیش از حد پیچیده شود. نمی توان گفت که “آسان” است، اما قطعاً چیزهای خاصی وجود دارد که باید در مورد آن بد،د که به آسان تر شدن آن کمک می کند. اینجا بیشتر بیاموزید:

اگر از قبل نمی د،د، به زودی متوجه خواهید شد که ،وج از یک معامله واقعاً می تواند ذهن شما را به هم بریزد. قبل از اینکه بتو،د به ،وج موفقیت آمیز از معاملات امیدوار باشید، باید همه چیز را در مورد ،وج از معامله و به طور خاص روانشناسی همه آن بد،د. در اینجا می‌تو،د درباره ،وج تجاری بیشتر بد،د:

نتیجه

ا،ر معامله گران در نهایت تمرکز و زمان خود را بیش از حد به جنبه های اشتباه تجارت اختصاص می دهند. بله، استراتژی‌های معاملاتی، ورودی‌های تجاری، تحلیل تکنیکال همه مهم هستند و شما باید بد،د که در حال انجام چه کاری هستید و یک برنامه معاملاتی داشته باشید و بفهمید که مزیت شما برای ،ب درآمد چیست. اما، این چیزها به تنهایی کافی نیستند. برای ،ب درآمد در بازارها به «سوخت» من، روی آتش نیاز دارید. آن «سوخت» مدیریت ریسک است. شما باید مدیریت ریسک و اهمیت آن و نحوه اجرای آن را در معاملات خود درک کنید. امیدواریم این درس بینشی در مورد آن به شما داده باشد.

اگر می خواهید بهتر درک کنید که چگونه معاملات پرایس اکشن، روانشناسی معاملات و مدیریت پول با هم کار می کنند تا یک رویکرد معاملاتی کامل را شکل دهند، پس به آموزش، مطالعه و تجربه بیشتری نیاز خواهید داشت. برای شروع، دوره پیشرفته معاملات قیمتی من را بررسی کنید و از «چرخ همستر» که مهارت‌های ضعیف مدیریت ریسک ایجاد می‌کند (تکرار اشتباهات مشابه بارها و بارها) خارج شوید و یاد بگیرید که یک حرفه‌ای چگونه به بازار فکر می‌کند و معامله می‌کند.

لطفا نظر خود را در مورد این درس در زیر بنویسید…

اگر شما هر گونه سوال، لطفا با من در اینجا تماس بگیرید.

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

ویژه کریسمس: 75% تخفیف در دوره تجارت حرفه ای Nial Fuller و پشتیب، ایمیل VIP (پایان می یابد 31 دسامبر) – در اینجا بیشتر بد،د
دوره بازرگ، حرفه ای نیل فو،
کارگزار ترجیحی 2020 v1


منبع: https://www.learntotradethemarket.com/forex-articles/،w-risk-management-trading-account