USD تا بزرگترین کاهش سه ماهه


  • هفته آینده، فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا تصمیمات نرخ بهره را اتخاذ خواهند کرد.
  • سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر داده های قیمت گذاری تولیدکنندگان ایالات متحده در ماه نوامبر هستند.
  • دلار آمریکا در سه ماهه چهارم بیش از 6 درصد کاهش یافته است.

تحلیل قیمت یورو/دلار امروز صعودی است. در حالی که سرمایه گذاران چشم انداز سیاست فدرال رزرو ایالات متحده را در برابر احتمال اینکه افزایش نرخ های بهره می تواند باعث رکود شود، ارزیابی ،د، دلار جایگاه خود را در برابر یورو از دست داد.

آیا علاقه مند به ،ب اطلاعات بیشتر در مورد ،ید توکن های NFT هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

هفته آینده، فدرال رزرو، بانک مرکزی اروپا و بانک ،ستان تصمیمات مربوط به نرخ بهره را اتخاذ خواهند کرد. سیاست گذاران با افزایش نرخ ها برای مبارزه با تورم رو به افزایش مداوم به ترمزهای رشد اقتصادی ادامه می دهند.

سرمایه گذاران و معامله گران به دنبال نشانه هایی مبنی بر توقف افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو خواهند بود.

علاوه بر این، سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر اطلاعات قیمت گذاری تولیدکنندگان ایالات متحده برای ماه نوامبر هستند که قرار است در روز جمعه منتشر شود.

طبق داده‌های Refinitiv، شاخص دلار آمریکا همچنان بیش از 9.5 درصد در سال افزایش یافته است، اما برای سه ماهه چهارم بیش از 6 درصد کاهش یافته است. این در مسیر بزرگترین کاهش سه ماهه خود از سه ماهه سوم سال 2010 است که 8.5 درصد کاهش یافت.

به گفته کارل شاموتا، استراتژیست ارشد بازار در Corpay در تورنتو، سرمایه گذاران وجوه خود را از بازارهای بیش از حد ارزش گذاری شده در ایالات متحده و به سمت بازارهای کمتر ارزش گذاری شده خارج می کنند. او گفت: «ریسک‌های تورم در حال کاهش هستند و مسیر فدرال رزرو قابل پیش‌بینی‌تر می‌شود، درست زم، که قیمت سوخت تنش‌های ژئوپلیتیکی را کاهش می‌دهد و چین روند بازگشایی خود را آغاز می‌کند».

اگر تورم به سمت بالا جهش کند و فدرال رزرو بیش از آنچه پیش بینی می شد به نظر برسد، همه اینها می تواند ناگهان به پایان برسد.

رویدادهای کلیدی EUR/USD امروز

ایالات متحده شاخص قیمت تولید کننده را گزارش خواهد کرد که نشانگر تورم مصرف کننده است. این ممکن است باعث نوسانات زیادی شود اگر بازارها را غافلگیر کند.

تحلیل فنی قیمت EUR/USD: ش،ت بالای 1.0585 روی کارت است

تحلیل قیمت یورو/دلار آمریکا

قیمت در نمودار 4 ساعته بالای 30-SMA و RSI بالای 50 معامله می شود که نشان دهنده حرکت صعودی است. قیمت در ابتدا به بالاترین سطح خود در 1.0550 رسیده بود، جایی که فروشندگان آن را به دست گرفتند. با این حال، آنها نتوانستند روند را مع، کنند، زیرا آنها در برابر یک منطقه مقاومت قوی قرار گرفتند.

آیا علاقه مند به ،ب اطلاعات بیشتر در مورد بررسی پلتفرم تجارت بریت،ا هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

منطقه مقاومت شامل حمایت 1.0490، خط روند صعودی و 30-SMA بود. این به ،یداران اجازه داد تا با قدرت کافی برای ش،تن به بالای 1.0550 بازگردند. حرکت صعودی فعلی به احتمال زیاد مقاومت 1.0585 را از بین خواهد برد.

اکنون به دنبال تجارت فار، هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

67٪ از حساب های سرمایه گذار ،د هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می تو،د ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

ثاقب اقبال

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض دید زیادی از بازارها و موسسات مالی مختلف است. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زم، متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال

بعدی را بخو،د

چشم انداز پیش بینی تحلیل قیمت EUR/USD من

قیمت طلا برای یک ، نر بالاتر از 1810 دلار، PPI آمریکا چشمگیر است

هفته آینده، فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا تصمیمات نرخ بهره را اتخاذ خواهند کرد. سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر داده های قیمت گذاری تولیدکنندگان ایالات متحده در ماه نوامبر هستند. دلار آمریکا در سه ماهه چهارم بیش از 6 درصد کاهش یافته است. تحلیل قیمت یورو/دلار امروز صعودی است. دلار در برابر یورو از دست داد زیرا سرمایه گذاران چشم انداز سیاست فدرال رزرو ایالات متحده را در برابر احتمال اینکه افزایش نرخ بهره می تواند باعث رکود شود، ارزیابی ،د. -آیا علاقه مند به ،ب اطلاعات بیشتر در مورد ،ید توکن های NFT هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید- هفته آینده، فدرال رزرو، بانک مرکزی اروپا و بانک ،ستان تصمیمات نرخ بهره را اتخاذ خواهند کرد. سیاست گذاران…


منبع: https://www.forexcrunch.com/eur-usd-price-،ysis-usd-to-post-largest-quarterly-decline/