5 ویژگی که معامله گران موفق با ورزشکاران نخبه به اشتراک می گذارند


اگر به صف معامله‌گران در شرکت‌های تجاری وال استریت نگاه کنید، احتمالاً بیش از تعداد انگشت شماری از ورزشکاران سابق بخش اول را در زمین خواهید یافت.

برخی از شرکت ها مانند سرمایه SMB (مطمئنم نام آنها را شنیده اید!) حتی شایعه شده است لطف ورزشکاران سابق

چه ارتباطی بین ورزشکار بودن و تجارت وجود دارد؟

من معتقدم که همه چیز به ویژگی ها و طرز فکری که این افراد دارند مربوط می شود.

در اینجا پنج ویژگی وجود دارد که فکر می کنم معامله گران موفق با ورزشکاران نخبه مش، هستند:

1. رقابتی هستند

ورزشکاران برتر ذاتاً بسیار رقابتی هستند و با این طرز فکر نیاز آنها به جستجوی برتری در مقابل رقبایشان است.

برای اینکه یک معامله گر موفق باشد، باید چیزی را پیدا کند که او را از بقیه گله متمایز کند. مزیت او چیست؟

ورزشکاران رقابتی نیز اغلب به شدت خودانگیخته هستند. نیروی محرکه کمی به اندازه خودانگیختگی وجود دارد.

آیزایا توماس را به خاطر دارید؟ توماس قدبلندترین فرد NBA نبود اما قطعا یکی از سریع ترین بازیکنان بود. علاوه بر این، او شخصیتی فوق العاده وحشی داشت.

در ششمین بازی فینال NBA در سال 1988، عزم و سرعت توماس باعث شد تا در یک کوارتر در حالی که با مچ پا آسیب دیده بازی می کرد، 25 امتیاز ،ب کند.

این نوع انگیزه، این نیروی محرکه درونی برای غلبه بر رقابت است که بهترین ورزشکاران و معامله گران را ترغیب می کند تا مایل بیشتری را برای رسیدن به اه، خود طی کنند.

2. آنها چیزها را یکی یکی می گیرند

در معاملات، لازم نیست همیشه حق با شما باشد.

اگر هر باخت (یا برد) را به جان ب،ید، ممکن است در نهایت توسط احساسات خود فلج شوید و در نتیجه از ادامه راه جلوگیری کنید. دید شما تیره می شود، که منجر به ضررهای بیشتر می شود.

ورزشکاران در میدان برنده و بازنده می شوند، همانطور که یک معامله گر معاملات خوب و بد را تجربه می کند. اما در نهایت، آنها می دانند که یک بازی آنها را تعریف نمی کند و می توانند ادامه دهند.

آنها از فقدان به ،وان یک تجربه یادگیری برای عملکرد بهتر دفعه بعد استفاده می کنند و اجازه نمی دهند ش،ت گذشته (یا شاید حتی موفقیت) بر عملکرد آنها در آینده تأثیر منفی بگذارد.

3. آنها “مب،” محکمی دارند

قبل از حرکت به سمت حرکات پیشرفته تر، ورزشکاران و معامله گران موفق مطمئن می شوند که “مب،” را پوشش داده اند.

به همین دلیل است که بسکتبالیست‌های حرفه‌ای ساعت‌ها و ساعت‌ها به انجام تمرین‌ها و حرکات اولیه می‌پردازند.

آنها قبل از اینکه حتی حرکات پیچیده تری مانند جامپر محو گام به عقب را در نظر بگیرند، روی فرم خود روی دراز آپ و شوت های پرش کار خواهند کرد.

هک، حتی استفن کری هنوز هم تیراندازی پرتاب آزاد را تمرین می‌کند، و در حین گرم ، شوت‌های بی‌شماری می‌گیرد تا مطمئن شود که می‌تواند ضربه را در زم، که مهم است فرو بریزد.

به طور مشابه، معامله‌گران موفق فار، مطمئن می‌شوند که پایه محکمی در مب، تجارت دارند.

به سختی می تو،د یک معامله گر موفق پیدا کنید که درک خوبی از سطوح حمایت و مقاومت نداشته باشد و ج، اصلی نمودار و ال،ای کندل استیک را به طور خلاصه نمی داند.

4. سرسختی ذهنی و عاطفی دارند

آیا می تو،د تصور کنید اگر راجر فدرر هر بار که خود را در فینال یک تورنمنت بزرگ می دید، تحت فشار تسلیم می شد، چه اتفاقی می افتاد؟

او احتمالا هرگز نمی توانست رکورد پیت سامپراس برای ،اوین گرند اسلم را بشکند!

بهترین ورزشکاران و معامله گران اجازه نمی دهند احساسات قضاوت آنها را تحت الشعاع قرار دهد و آنها را متلاطم کند. علیرغم استرس و فشاری که در کارشان وجود دارد، آنها می توانند تمرکز خود را حفظ کنند و برنامه بازی خود را اجرا کنند.

5. آنها به طور مداوم برای بهبود خود تلاش می کنند

بهترین ها بهترین هستند زیرا دائماً سعی می کنند خود را بهبود بخشند. ورزشکاران برتر می‌دانند که برای جلوتر ماندن از رقابت، نمی‌توانند فقط روی موفقیت‌های خود استراحت کنند.

من نمی توانم به اندازه کافی تاکید کنم که این طرز فکر در معاملات نیز چقدر مهم است. بازارها پویا هستند و هر روز بهترین ها را از شما می خواهند.

بهترین‌های این تجارت ارزش تمرین و سخت‌کوشی را می‌دانند، با مرور عملکردهای گذشته از اشتباهات خود درس می‌گیرند و همچنین استراتژی‌های جدیدی را برای افزودن سلاح به زرادخانه‌های خود امتحان می‌کنند.

البته، این بدان م،ا نیست که شما باید یک ورزشکار باشید تا یک معامله گر فار، خوب باشید. و من هم به این موضوع اشاره نمی کنم که فقط به این دلیل که شما یک ورزشکار خوب هستید، یک معامله گر موفق خواهید بود.

نکته اصلی این است که شما باید با معامله گری رفتار کنید که یک ورزشکار نخبه با ورزش خود رفتار می کند. این یک مهارت است که باید به آن ادامه دهید.

در اصل، شما یک ورزشکار هستید و بازارها صرفاً زمین بازی شما هستند.


منبع: https://www.babypips.com/trading/5-traits-successful-traders-share-elite-athletes-2022-12-21