XAUUSD- تلاش برای 1800 دلار


XAUUSD، روزانه

قیمت طلا زیر سطح کلیدی خود $ باقی می ماند1800 امروزه، اما عموماً عملکرد بهتری نسبت به بازار ف،ات دارد و در حال حاضر در قیمت دلار است1783. خوش بینی به اقتصاد چین بازگشایی خواهد شد و نگر، های فزاینده در مورد رکود جه، وجود دارد پناهگاه امن را برانگیخت فعالان بازار به عقب نشینی از ف، زرد. چین این هفته اعلام کرد که به کاهش محدودیت‌های خود در مورد کووید ادامه می‌دهد و امیدها را برای بهبود سریع اقتصادی در این کشور افزایش می‌دهد، علی‌رغم افزایش بی‌سابقه آلودگی‌های روزانه.

قیمت طلا روز چهارشنبه یک دلار افزایش یافت14.96 (+0.84%) به $1,785.75به دنبال هشدارهای فزاینده مبنی بر اینکه افزایش نرخ بهره و تورم مداوم منجر به رکود اقتصادی در سال 2023 در ایالات متحده می شود. علاوه بر این منحنی بازده ایالات متحده مع، استکه برای بسیاری از فعالان بازار زنگ خطری از رکود قریب الوقوع است. (پایین را ببینید)

شایان ذکر است که طلا در طول سال به طور قابل توجهی جایگاه امن خود را نسبت به دلار از دست داده است، اگرچه گمانه زنی ها مبنی بر اوج گرفتن گرینبک منجر به جریان سرمایه اخیر به ف، زرد شده است.

فردا، همه نگاه ها به سمت ما خواهد بود آمار تورم آمریکا در ماه نوامبر که با وجود کاهش در ماه اکتبر (6.7 درصد)، که بسیار بالاتر از هدف فدرال رزرو باقی مانده است، تحول فشار قیمت را اندازه گیری می کند. همچنین لازم به ذکر است که پویایی مصرف خانوارها و بازار کار این نگر، را تقویت می کند که تورم در ماه های آینده تداوم یابد و بارزتر شود.

چنین سناریویی می تواند فدرال رزرو را وادار به اتخاذ اقدامات تهاجمی تر کند معیارهای. در حالی که بانک مرکزی در نظر دارد نرخ بهره را در هفته آینده (50 بشکه در پی) افزایش دهد، بالاتر از حد انتظار فعالان بازار می تواند منجر به چشم انداز تندروانه تر از سوی فدرال رزرو شود و ف، زرد را بیشتر کاهش دهد.

تحلیل فنی، روزانه

قیمت طلا در حال حاضر بالاتر از ابر، KIJUN (Lv) و Tenkan (Lj) آن است. 1783 دلار; بازه عقب ماندگی (Lb) بالاتر از همتایان خود است و ابر به وضوح نشان دهنده یک حرکت صعودی است، به این م،ی که قیمت می تواند به آن برسد. 1788.3 دلار و سپس 1805.8 دلار از سوی دیگر، اگر قیمت دوباره شروع به کاهش کند، ممکن است به آن برسد 1762 دلار و سپس در اطراف 1748.2 دلار

در نتیجه به نظر می رسد که ف، زرد در نهایت می تواند مقاومت کلیدی دلار را بشکند1800 اما مهم است که در تحلیل خود فراموش نکنیم که کاهش رشد اقتصادی در سایر نقاط جهان می تواند بر تقاضا برای طلا نیز تاثیر بگذارد.

کلیک اینجا برای دسترسی به تقویم اقتصادی ما

تیم جیلولی

تحلیلگر بازار

سلب مسئولیت: این مطالب به ،وان یک ارتباط بازاریابی کلی فقط برای اه، اطلاعاتی ارائه شده است و یک تحقیق سرمایه گذاری مستقل را تشکیل نمی دهد. هیچ چیز در این ارتباط حاوی توصیه سرمایه‌گذاری یا توصیه سرمایه‌گذاری یا درخواستی برای ،ید یا فروش هر ابزار مالی نیست یا نباید در نظر گرفته شود. تمامی اطلاعات ارائه شده از منابع معتبر جمع آوری شده است و هر گونه اطلاعاتی که حاوی نشانه ای از عملکرد گذشته باشد، تضمین یا شاخص قابل اعتمادی برای عملکرد آینده نیست. کاربران تصدیق می کنند که هر سرمایه گذاری در محصولات اهرمی با درجه خاصی از عدم قطعیت مشخص می شود و هر سرمایه گذاری با این ماهیت مست،م سطح بالایی از ریسک است که کاربران به تنهایی مسئول و مسئول آن هستند. ما هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از سرمایه گذاری انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این ارتباط نمی پذیریم. این ارتباط نباید بدون اجازه کتبی قبلی ما ت،یر یا بیشتر توزیع شود.


منبع: https://،ysis.hfm.com/640572/