PLC S7-1200 زیمنس لیست قیمت پی ال سی PLC 1200 زیمنس اتوماسیون فرسان

PLC S7-1200 زیمنس لیست قیمت پی ال سی PLC 1200 زیمنس اتوماسیون فرسان

علاوه بر این زمانی که تعداد l/o خیلی زیاد باشد و توابع کنترل پیچیده تر باشد برای جایگزین کردن pc هزینه بسیار کمی نیاز قیمت پی ال سی دارد. همچنین باید بیان کنیم که وجود توابع عیب یاب داخلی سیستم در پی ال سی باعث شده تا تشخیص و عیب یابی سیستم راحت تر و سریع تر باشد. افزون بر این در آن دسته از سیستم هایی که بر pc مبتنی است نیاز به قطعاتی از قبیل تایمر و کانتر و غیره بسیار کمتر از تابلوهای قدیمی است. CPU ها داده های برنامه را ذخیره و پردازش می کند در حالی که ماژول های ورودی و خروجی، PLC را به بقیه دستگاه ها متصل می کند. این ماژول های ورودی/خروجی سیستم هایی هستند که اطلاعات را به CPU ارائه می دهند و نتیجه های برنامه ریزی شده را اجرا می‌کنند.

  • پی ال سی ها یکی از مهم ترین و بهترین قطعات کنترل کننده های صنعتی در ایران و سایر کشورها به شمار می روند.
  • ساختار جمع و جور، قیمت تمام شده مناسب نسبت به کارایی بالا و دستور العمل‌های قدرتمند، پی ال سی S زیمنس را به یک محصول بی‌نظیر تبدیل کرده است.
  • این سری از plcها به صورت ماژولار هستند که این ماژولها به سادگی قابل توسعه بوده و متنوع نیز هستند.

زیمنس یک شرکت آلمانی با سابقه طولانی در توسعه و تولید محصولات اتوماسیون به‌شمار می‌رود. این شرکت، پی ال سی‌های متفاوتی را در کلاس‌ها و دسته‌های فراوانی برای برآورده‌سازی نیازهای متفاوت فرایندهای اتوماسیون طراحی و تولید کرده است. این محصولات، پی ال سی‌های کامپکت و فشرده با ماژول‌های یکپارچه، پی ال سی‌های قدرتمند برای پیچیده‌ترین نیازها، PLCهای با معماری توزیع‌شده و نیز پی ال سی‌هایی برای اتوماسیون فرایندهای کوچکتر و مدیریت آنها توسط کامپیوترهای شخصی را شامل می‌شوند. علاوه بر مقایس‌پذیری، هر PLC ساخت زیمنس از ویژگی‌هایی مانند عملکرد بالا،‌ طراحی نوآورانه،‌ خطایابی آسان،‌ ایمنی و امنیت یک‌پارچه نیز بهره‌مند است.

پی ال سی اشنایدر مدل TM100C16RN

PLC های RAC نوع دیگری از PLC های زیمنس هستند که مانند PLC های مدولار کار و عمل می کنند . تفاوت اصلی RAK PLC با PLC مدولار، اتصال تجهیزات به واحد مرکزی و نصب عمودی است. با این حال ، در یک MODULAR PLC، تمام تجهیزات به یکدیگر متصل می شوند. بر این اساس رک PLC یکی از بهترین گزینه ها برای پروژه های بزرگ است. در این نوع PLC عناصر اصلی مانند خروجی ها، قسمت ورودی، CPU و قسمت منبع تغذیه به صورت فشرده داخل جعبه هستند.

HMI سری GL070

N در type این مدل از CPU های زیمنس استفاده می شود که به معنی داشتن دو پورت MPI و Profibus-DP یا PROFINET روی CPU می باشد. هنگام ساخت PLC S7-300F تست های مخصوص و منحصر به فردی در کارخانه روی آن ها انجام می پذیرد تا از عملکرد صحیح آن ها در لحضات حساس اطمینان خاطر کامل حاصل شود. SIMATIC S7-300 از CPU های متنوع که قابلیت و عملکردی متفاوت با یکدیگر دارند تشکیل شده است.

از پنل اچ ام ای زیمنس درصنعت برای کنترل و مانیتور کردن ماشین ها استفاده میشود. اچ ام ای ها،ارتباط بین اپراتور و کنترلر را در یک سیستم صنعتی برقرار میکند، در واقع هر صفحه الکترونیکی که رابطه بین کاربر و یک تجهیز را برقرار کند HMI نامیده می شود. با استفاده از پی ال سی ویژگی انعطاف‌پذیری مکانیزم کنترلی بالا می‌رود. قیمت یکی از موارد موثر در خرید محصول است و معمولأ خریداران این سوال را مطرح می‌کنند که چرا برای یک محصول قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌شود. در پاسخ باید گفت شرکت‌ها برای تولید محصولات خود از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌کنند که مسلمأ قیمت ان‌ها متفاوت است و در نتیجه قیمت نهایی محصول متغیر می‌شود.