AUDJPY: برک‌آوت نزولی بالا گرد شناسایی شد


AUDJPY، D1

AUDJPY، روزانه

این RBA به نظر می رسد با ارائه سرنخ هایی در دقایق RBA درباره زمان پایان چرخه انقباض خود، انتظارات بازار را برآورده می کند. بر اساس این صورتجلسه، بانک مرکزی بحث پایان انقباض در آذرماه را مطرح کرد، اما اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفتند برای سومین بار متوالی نرخ ها را 25 واحد افزایش دهند. اعضای هیئت مدیره موردی را برای عدم تعدیل ایجاد کرد برای اولین بار از زمان شروع چرخه سفت شدن در ماه مه، که نشان می دهد این چرخه ممکن است به پایان برسد. در این صورتجلسه اشاره شد که هیچ بانک مرکزی دیگری هنوز تشدید را متوقف نکرده است و اعضا همچنین دریافتند که پیش‌بینی‌های بانک جه، نشان می‌دهد که چندین سال طول می‌کشد تا تورم به محدوده هدف بازگردد. 2% به 3%.

در این صورتجلسه خلاصه شد که عدم قطعیت قابل توجهی در چشم انداز اقتصادی وجود دارد و افزایش نرخ ها در مسیر از پیش تعیین شده ای قرار ندارد. علاوه بر این، بازار حداقل تا جلسه بعدی نرخ بهره در ماه فوریه منتظر تحولات خواهد بود. RBA همچنان کاهش تورم را در اولویت قرار می دهد و سیاست گذاران از آسیبی که تورم بالا و افزایش نرخ بهره بر مصرف کنندگان و شرکت ها وارد می کند آگاه هستند. اگرچه RBA پس از تلاش‌ها برای کاهش تورم که نقطه روشنی به نظر می‌رسد، برای مدتی متوقف خواهد شد. خطر مارپیچ قیمت دستمزد باقی می ماند، اگر RBA خیلی زود انقباض را متوقف کند، که مبارزه با تورم را در آینده بسیار چالش برانگیزتر خواهد کرد.

در همین حال، BOJ به طور غیرمنتظره ای محدوده هدف بالای خود را در بازده 10 ساله JGB افزایش داد. BOJ، همانطور که به طور گسترده انتظار می رفت، نرخ تعادل سیاست را حفظ کرد -0.10٪، اما به طور غیرمنتظره ای محدوده هدف بازدهی 10 ساله را افزایش داد 0.50٪ از حد بالایی قبلی 0.25٪.

فرماندار BOJ کورودا گفت که هنوز برای BOJ زود است که ،وج از تسهیل یا بازنگری در سیاست را در نظر بگیرد و اقدامات روز سه شنبه بر عملکرد بازار متمرکز شده است.

تحلیل فنی

این AUDJPY جفت تشکیل شد الگوی مع، بالا گرد و مهم را ش،ت 91.00 حمایت و تضعیف بیش از 4 درصد یک الگوی بالا گرد می‌تواند در طول روزها، هفته‌ها، ماه‌ها یا حتی سال‌ها با بازه‌های زم، طول،‌تر برای تکمیل پیش‌بینی تغییرات روند طول،‌تر ایجاد شود. نکته اصلی شناخت الگوی بالا گرد، پیش بینی تغییر روند قابل توجهی از قیمت روند صعودی به قیمت روند نزولی است.

،س ها در معاملات روز سه شنبه (20/12) پایین ترین سطح را ثبت ،د 87.00 قبل از بستن در 87.75، کمی زیر 87.29 پشتیب، ثبت شده در آ،ین معاملات ماه مه. انتظار می رود تا زم، که معاملات در زیر سطح باقی بماند، حرکت نزولی ادامه خواهد داشت 90.50-96.00 مقاومت که خط گردن بالای گرد است.

در حالی که قیمت همچنان در سطح پشتیب، است، کاهش بیشتر برای FE138.2 در پیش بینی می شود 85.16 از جانب 98.46-90.80 و 95.77 عقب کشیدن. RSI در سطح فروش بیش از حد و MACD در منطقه فروش شیب دار.

کلیک اینجا برای دسترسی به تقویم اقتصادی ما

آدی فانگستو

تحلیلگر بازار – دفتر آموزشی HF – اندونزی

سلب مسئولیت: این مطالب به ،وان یک ارتباط بازاریابی عمومی فقط برای اه، اطلاعاتی ارائه شده است و یک تحقیق سرمایه گذاری مستقل را تشکیل نمی دهد. هیچ چیز در این ارتباط حاوی توصیه سرمایه‌گذاری یا توصیه سرمایه‌گذاری یا درخواستی برای ،ید یا فروش هر ابزار مالی نیست یا نباید در نظر گرفته شود. کلیه اطلاعات ارائه شده از منابع معتبر جمع آوری شده است و هر گونه اطلاعاتی که حاوی نشانه ای از عملکرد گذشته باشد، تضمین یا شاخص قابل اعتمادی برای عملکرد آینده نیست. کاربران تصدیق می کنند که هر سرمایه گذاری در محصولات اهرمی با درجه مشخصی از عدم قطعیت مشخص می شود و هر سرمایه گذاری با این ماهیت مست،م سطح بالایی از ریسک است که کاربران تنها مسئول و مسئول آن هستند. ما هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از سرمایه گذاری انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این ارتباط نمی پذیریم. این ارتباط نباید بدون اجازه کتبی قبلی ما ت،یر یا بیشتر توزیع شود.


منبع: https://،ysis.hfm.com/644369/