8 استراتژی معاملات فارکس استراتژی فارکس خود را پیدا کنید-فارکس تکنیکال

آموزشگاه حامی سرمایه پارسیان در سال 1397 با هدف ارتقا سطح دانش عموم جامعه در حوزه بازارهای مالی فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه با برگزاری صدها دوره آموزشی و داشتن بیش از 3000 دانشجوی موفق توانسته است به جایگاه مناسبی در صنعت آموزش دست یابد. این روش توسط شکست خط EMA انجام می گیرد و برای تمام فریم ها و جفت ارزها مناسب است بیشتر برای زمانی به کار می‌رود که افراد بعد از اصلاح قیمت تمایل دارند که معامله را انجام دهند. افرادی که در معاملات خود از استراتژی های ساده و مطمئن و دارای پشتوانه تکنیکالی استفاده می‌کنند در بازارهای مالی کمتر دچار زیان می شود و سریع‌تر به اهداف خود در دست آوردن سود دست پیدا می‌کند. نمودار بالا یک نمونه معاملات روزانه را با استفاده از اندیکاتور میانگین متحرک نشان می‌دهد؛ زیرا قیمت بالاتر از خطوط میانگین متحرک (قرمز و سیاه) است. پوزیشن‌های ورودی با رنگ آبی با سطوح توقف در شکست قیمت قبلی مشخص شده‌اند.

  • در این روش معاملاتی تریدر ها با استفاده از میزان خرید و فروشی که در هر ناحیه رخ می‌دهد تصمیم گیری می‌کنند.
  • همانطور که در دوره استراتژی معاملاتی گفته شد(علاقه مندان می‌تونند جهت خرید استراتژی فارکس به لینک مذکور مراجعه کنند) یکی از دقیق ترین استراتژی های معاملاتی در بازارهای مالی استراتژی معامله گری روزانه است.
  • در این استراتژی فارکس برای طلا، ما تغییرات قیمت در ماه های خاصی از سال را مورد توجه قرار می‌دهیم.
  • توجه داشته باشید زمانی که نوسانات مهم و یا روند مشخصی در بازار جهانی فارکس وجود نداشته باشد، استفاده از استراتژی معامله در مناطق رنج می‌تواند بسیار کارآمد باشد.

به عبارتی حدسود و حدضرر در استراتژی فارکس روزانه 50 پیپ برای اجرای مدیریت سرمایه در استراتژی پیش از ورود به معامله تعیین می شود. سپس نوسانات بر روی نمودارهای قیمتی اعمال خواهد شد و معامله به شکل معاملات روزانه در فارکس انجام می شود. این روند ادامه می یابد تا زمانی که فروش کاهش یابد و با اطمینان از بازگشت دوباره به خریداران، این اطمینان حاصل شود که قیمت ها بیشتر کاهش نخواهند یافت.

دلیلی که نشان می‌دهد سال 2023 سال سختی برای بازارهای مالی خواهد بود!

ماهیت و موفقیت اسکالپینگ در باز کردن موقعیت‌های کوتاه‌مدت مختلف و اجرای معاملات زمانی است که سود مرتبط در اوج است. یک موقعیت معمولاً برای مدت زمان بسیار کوتاهی – حدود 30 دقیقه – نگه داشته می شود. مهم است که از جفت ارزهایی استفاده کنید که بسیار روان هستند و اسپردهای کوچکتری برای شما فراهم می کنند. به منظور حفظ یک استراتژی سودآور در این زمینه، از شما خواسته می شود که موقعیت های زیادی را باز کنید و تغییرات قیمت دارایی پایه (جفت ارز یا ارز) را پیگیری کنید. اصطلاح شکست در زمینه فارکس به جفت ارزی اطلاق می شود که توانسته از ناحیه مقاومت عبور کند.

استراتژی قدرتمند فارکس (کسب درآمد 100 در روز)

برای استفاده از این استراتژی می‌توان از دو روش دستی و به کارگیری الگوریتم با الگوی از پیش تعیین شده، استفاده کرد. ابتدا به نمودار خالی ( بدون اضافه کردن هیچ ابزاری) نگاه میکنیم تا تشخیص بدهیم قیمت کجا ها برای چندین بار گیر کرده است. این منطقه هایی که بازار به آنها واکنش نشان میدهد هم می توانند به صورت افقی باشند و هم می توانند به صورت خط روند یا حتی کانال باشند. از نظر استفاده از یک استراتژی موثر، تعدادی استراتژی وجود دارد که کار می کند. در واقع، هیچ استراتژی به شما امکان نمی دهد که از هر معامله سود کنید.

به طور کلی، استراتژی‌های معاملاتی متعددی توسط تریدرهای ابداع شده تا به کسب سود بیشتر در این بازار کمک کند. با این حال، تریدر باید استراتژی را پیدا کند که متناسب با سبک معاملاتی و همچنین تحمل ریسک آنها باشد. در این مقاله، چند استراتژی مهم و برتر بازار می‌پردازیم تا اطلاعات شما را جهت انتخاب بهترین استراتژی فارکس افزایش دهیم. امروز در این مقاله به شما یک استراتژی فارکس سودده و موفق را معرفی می کنیم به نام استراتژی CTS که مخفف Comprehensive Trading Strategy یا به فارسی “استراتژی جامع معاملاتی” است. نسخه اولیه این استراتژی فارکس را آقای مقراضی 6 سال پیش پایه نهادند و طی سالها با اضافه و کم کردن یک سری ویژگی ها به آن توانستند نرخ موفقیت و سودآوری آن را به شدت افزایش دهند.

به یاد داشته باشید (بیضی های بنفش) خط آبی در زیر خط نارنجی قرار دارد و در حال حرکت می باشد (در غیر اینصورت، بهتر است سیگنال را نادیده بگیرید). در کندل سیگنال، خط سبز DDS مومنتوم باید بالا تر از خط نقطه چین باشد. این اندیکاتور، این امکان را برای مجله خبری فارکس تکنیکال شما فراهم می کند که نقاط شکست روند را کمی سریع تر از MA های معمولی شناسایی کنید. این اندیکاتور نیز بر اساس میانگین های متحرک طراحی شده است اما فرمول محاسباتی متفاوتی دارد و طراحی آن دقیق تر است (واکنش به هیجانات ریز قیمت کاهش یافته است).

ما به هیچ وجه پیشنهاد فعالیت در این بازار را نداریم و مطالب این سایت هم از جهت ارائه آموزش و یا اطلاع رسانی میباشد. مسئولیت هرگونه ضرر احتمالی بر عهده شخص شماست همانگونه که مسئولیت سود نیز با خود شما خواهد بود. الگوهای کندل استیک به شما در زمان ورود کمک خواهند کرد و ورود شما را تائید خواهد کرد این الگو در موفقیت شما در معاملات بسیار تاثیرگذار هستند بنابراین پیشنهاد می شود حتما از آنها استفاده کنید. اگر در جهت روند وارد معامله شوید بسیار بهتر از معامله پرخلاف جهت می باشد.شما می توانید در نمودارهای قیمتی از سطوح حمایت و مقاومت کمک بگیرید. معامله گران می توانند از اطلاعات و داده های قبلی بازار برای شناسایی نوسانات و روند در نمودار قیمتی استفاده کنند.همچنین آنها می توانند در نمودارهای قیمتی نقاط قوت و ضعف را پیدا کنند که کمک دهنده هستند. سپس آنها باید از ابزارهای معاملاتی مختلف استفاده کنند تا بازار را شناسایی کنند و پس از آن منتظر بمانند تا یک فرصت معاملاتی پیدا کنند.

جفت ارز GBPUSD و EURUSD برخی از بهترین ارزها برای معامله با استفاده از این استراتژی خاص هستند. پس از اینکه کندل بسته می شود، معامله گران دو موقعیت مخالف را در مقابل هم و در انتظار سفارش قرار می دهند. هنگامی که یکی از آن ها توسط حرکت قیمت فعال می شود، موقعیت دیگر به طور خودکار لغو می گردد. نکته ای که افرادی که باید در این بازار بدانند این است که اگر بتوانند یک استراتژی سودده فارکس در این بازار برای خود به وجود آورند، می توانند از این طریق و در این بازار سود خود را چندین برابر کنند.