6 نوع اقدام بازگردانی قیمت ورودی که باید بدانید » تجارت در بازار را بیاموزید


نمودار اصلاحی 50اگر به تجارت در بازارهای مالی علاقه دارید، احتمالاً کلمه “retracement” یا “retrace” را اغلب شنیده اید. اما آیا واقعاً می‌د،د که اصلاحات قیمت چیست، چرا اینقدر مهم هستند و چگونه می‌توان از آنها به درستی استفاده کرد؟ شاید نه، اما حتی اگر این کار را انجام دهید، درس امروز قرار است نور جدیدی را در مورد نحوه استفاده از این رویدادهای بازار بسیار قدرتمند روشن کند…

بازگرد، در بازار مفهومی بسیار آسان برای تعریف و درک است. به عبارت ساده، دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: دوره ای که قیمت در یک حرکت اخیر، چه بالا و چه پایین، دوباره به عقب بازمی گردد. در مورد “پیگیری مجدد گام های خود” فکر کنید. از همان راهی که آمدی برمی گردی این اساساً مع، حرکت اخیر قیمت است.

چرا اصلاحات مهم هستند؟ به چند دلیل: آنها فرصت هایی برای ورود به بازار با “قیمت بهتر” هستند، آنها امکان قرار دادن بهینه ضرر ضرر، بهبود پاداش ریسک و موارد دیگر را فراهم می کنند. به ،وان مثال، یک ورود مجدد محافظه کارانه تر از «ورود به بازار» است و یک نوع ورود «ایمن تر» در نظر گرفته می شود. در نهایت، هدف یک معامله گر به دست آوردن بهترین قیمت ورودی و مدیریت ریسک تا حد امکان خوب و در عین حال افزایش بازده است. ورودی اصلاح ابزاری است که به شما امکان می دهد هر سه مورد از این موارد را انجام دهید.

این درس تمام جنبه های اصلاحات معاملاتی را پوشش می دهد و به شما کمک می کند تا آنها را بهتر درک کنید و از آنها برای بهبود عملکرد کلی معاملات خود استفاده کنید.

اکنون، اجازه دهید قبل از اینکه به چند نمودار نمونه نگاه کنیم، برخی از مزایا و معایب معاملات اصلاحی را مورد بحث قرار دهیم…

جوانب مثبت تجارت مجدد

بیایید در مورد برخی از “مزایای” بسیاری از معاملات اصلاحی صحبت کنیم. صادقانه بگویم، معاملات اصلاحی اساساً نحوه معامله شما مانند یک تک تیرانداز است، که اگر مدت زیادی مرا دنبال کرده باشید، می د،د که روش ترجیحی من برای معامله است.

 • ورودی های با احتمال بالاتر – ماهیت یک عقب نشینی یا عقب نشینی به این م،ی است که قیمت احتمالاً در جهت حرکت اولیه با پایان یافتن بازگشت ادامه خواهد داد. از این رو، اگر یک سیگنال اقدام قیمت قوی را در سطحی پس از اصلاح مشاهده کردید، احتمال ورود آن بسیار با،ت زیرا همه نشانه‌ها به جهش قیمت از آن نقطه اشاره می‌کنند. اکنون، همیشه این اتفاق نمی‌افتد، اما انتظار برای بازگشت به یک سطح با سیگنال، با بیشترین احتمال ممکن راهی است که می‌تو،د معامله کنید. بازارها بارها و بارها به قیمت «متوسط» یا «متوسط» باز می گردند. این با نگاه ، به هر نمودار قیمت برای چند دقیقه مشخص می شود. بنابراین، وقتی می بینید که این چرخش یا عقب نشینی اتفاق می افتد، شروع به جستجوی یک نقطه ورود در آنجا کنید زیرا این یک نقطه ورود با احتمال بسیار بالاتر از ورود به سادگی “در بازار” است، مانند ا،ر معامله گران.
 • توقف های زودرس کمتر – یک اصلاح انعطاف پذیری بیشتری را با قرار دادن استاپ ضرر می دهد. عمدتاً به این صورت که می‌تو،د توقف را دورتر از هر منطقه‌ای در نمودار قرار دهید که احتمال ضربه زدن وجود دارد (اگر معامله‌ای که انجام می‌دهید اصلاً تمرین است). برای مثال، قرار دادن استاپ‌ها دورتر از سطوح کلیدی یا میانگین‌های متحرک یا دورتر از یک پین بار بالا یا پایین، شانس بیشتری برای کار ، به معامله می‌دهد.
 • پاداش ریسک بهتر – ورودی‌های بازگرد، از نظر تئوری به شما امکان می‌دهند یک توقف ضرر «محکم‌تر» در یک معامله قرار دهید، زیرا به یک سطح کلیدی نزدیک‌تر وارد می‌شوید یا مثلاً در یک ورودی ترفند ورود معامله در سطح پین بار 50 درصد وارد می‌شوید. بنابراین، در صورتی که این کار را انجام دهید، می‌تو،د یک توقف بسیار نزدیک‌تر از زم، که وارد معامله‌ای شده‌اید که پس از بازگرداندن اتفاق نیفتاده است یا مثلاً در بالا یا پایین پین وارد یک معامله پین ​​بار شده‌اید. مثال: یک هدف 100 پیپ استاپ و هدف 200 پیپ می تواند به راحتی به یک هدف 50 پیپ و هدف 250 پیپ در یک ورودی مجدد تبدیل شود. توجه: شما نیازی به قرار دادن یک توقف محکم‌تر ندارید، این اختیاری است، اما در صورت تمایل، گزینه IS There در یک ورودی مجدد است. روش جایگزین، استفاده از یک استاپ عرض استاندارد این مزیت را دارد که شانس توقف زودرس را کاهش می دهد.
 • حتی اگر از توقف ضرر استاندارد به جای «سقوط تر» استفاده کنید، پاداش ریسک نیز می تواند اندکی افزایش یابد. مثال: یک 100 پیپ استاپ و یک هدف 200 پیپ به راحتی می تواند به یک استاپ 100 پیپ و یک هدف 250 پیپ تبدیل شود. چرا؟ به این دلیل است که یک ورودی بازگشتی به شما امکان می دهد زم، وارد بازار شوید که “جای بیشتری” برای حرکت در جهت شما دارد، در نتیجه این واقعیت است که قیمت به عقب کشیده شده است و بنابراین فاصله بیشتری برای حرکت قبل از بازگشت مجدد دارد در مقایسه با اگر شما با “قیمت بدتر” بیشتر بالا یا پایین وارد کرده اید.

معایب تجارت مجدد

البته من می خواهم با شما صادق باشم و برخی از “معایب” معاملات اصلاحی را به شما اطلاع دهم، چند مورد وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. با این حال، این بدان م،ا نیست که شما نباید سعی کنید تجارت اصلاحی را یاد بگیرید و آن را به “جعبه ابزار” معاملاتی خود اضافه کنید، زیرا مزایای FAR بیشتر از معایب آن است.

 • معاملات از دست رفته بیشتر: به ،وان مثال، معاملات خوب گاهی اوقات زم، که منتظر اصلاحاتی هستند که اتفاق نیفتد، «از بین خواهند رفت». این می تواند اعصاب و طرز فکر معاملاتی شما را آزمایش کند و حتی بهترین معامله گران را نیز آزار خواهد داد. اما به من اعتماد کنید، از دست دادن معاملات بدترین چیز در جهان نیست و بهتر است برخی از معاملات را از دست بدهید تا بیش از حد معامله کنید، مطمئناً.
 • معاملات کمتر به طور کلی – در بسیاری از مواقع، بازارها به اندازه کافی برای ورود محافظه کارانه تر که با عقب نشینی همراه است، عقب نشینی نمی کنند. در عوض، آنها ممکن است فقط با حداقل اصلاحات به کار خود ادامه دهند. این به این م،ی است که شما شانس کمتری برای تجارت کلی در مقایسه با ،ی خواهید داشت که در درجه اول منتظر تریدهای مجدد نیست.
 • در نتیجه دو نکته بالا، معاملات اصلاحی می تواند ناامید کننده باشد و نظم و انضباط باورن،ی را به خود بگیرد. با این حال، اگر این رشته را توسعه دهید، به خوبی از انبوه معامله‌گران بازنده جلوتر خواهید بود و بنابراین معاملات اصلاحی می‌تواند به شما کمک کند تا رشته‌ای را که باید برای موفقیت در تجارت داشته باشید، بدون توجه به اینکه از چه روش ورودی استفاده می‌کنید، توسعه دهید.

Retracements انعطاف پذیری را در قرار دادن Stop Loss ارائه می دهد

قرار دادن استاپ ضرر خود در نقطه اشتباه می تواند شما را زودتر از موعد از معامله ای خارج کند که در غیر این صورت حق با شما بود. با یادگیری انتظار برای عقب نشینی یا اصلاحات بازار، نه تنها در یک نقطه با احتمال بالاتر وارد بازار خواهید شد، بلکه می تو،د استاپ ضرر خود را در نقطه ای بسیار مطمئن تر در نمودار قرار دهید.

 • اغلب اوقات، معامله‌گران دلسرد می‌شوند، زیرا از معامله‌ای که از نظر فنی درست در آن بوده، متوقف می‌شوند. قرار دادن استاپ ضرر در نقطه اشتباه نمودار می تواند شما را از معامله خارج کند قبل از اینکه بازار واقعاً فرصتی برای حرکت در مسیر شما داشته باشد. اصلاح یک راه حل عالی برای این مشکل ارائه می دهد و به شما اجازه می دهد تا ضرر ایمن تر و وسیع تری را در معامله ایجاد کنید و شانس بیشتری برای ،ب درآمد از آن معامله به شما می دهد.
 • هنگامی که یک بازار دوباره دنبال می شود یا عقب می نشیند، به خصوص در یک بازار پرطرفدار، این فرصتی را برای شما فراهم می کند تا حد ضرر خود را در نقطه ای از نمودار قرار دهید که احتمال دارد شما را از معامله خارج کند. از آنجایی که بیشتر ردیابی ها در سطوح حمایت یا مقاومت اتفاق می افتند، می تو،د استاپ ، را فراتر از آن سطح (ایمن تر) قرار دهید که به طور قابل توجهی کمتر از زم، که به سطح نزدیک تر بود، احتمال ضربه زدن وجود دارد. استفاده از چیزی که من آن را “استاپ ضرر” “استاندارد” می نامم (نه فشرده) در این مثال بهترین شانس را برای جلوگیری از ناک اوت زودرس معامله به شما می دهد.

انواع مختلف ورودی Retrace: مثالها

در مرحله بعد، بیایید به برخی از انواع مختلف ورود مجدد نگاهی بیندازیم تا بتو،د نگاهی واضح به شکل ظاهری آنها داشته باشید…

 • ورود مجدد بدون سیگنال اقدام قیمت

در مثال زیر، می تو،د مشاهده کنید که قیمت دوباره به سطح افقی کلیدی نشان داده شده در نمودار برگشت داده شده است. در اینجا هیچ سیگنال عمل قیمت آشکاری وجود نداشت، اما ما می‌تو،م قیمت را به سرعت از آن سطح پس از آن که به سختی از آن بالاتر رفت، فروختیم. این یک سناریوی پاداش ریسک بالقوه بسیار بالا را برای معامله‌گران فراهم می‌کند، در صورتی که وارد یک «ورود کور» در سطحی با توقف ضرر شدید شوند…

بازگشت مجدد

 • بازگشت به سطح کلید با تلاقی عمل قیمت

شاید استراتژی معاملاتی مورد علاقه من در تمام دوران‌ها مثال زیر باشد: منتظر بم،د تا قیمت به یک سطح کلیدی موجود در چارچوب زم، نمودار روزانه بازگردد، سپس منتظر باشید تا یک سیگنال عمل قیمت آشکار در آنجا شکل بگیرد. به نظر من، این بهترین راه برای معامله است…

retraceentrykeylevelwithpa

 • بازگشت به میانگین متحرک (چرخش به میانگین)

بازارها تمایل به بازگشت به میانگین یا میانگین قیمت دارند که با قرار دادن میانگین متحرک در نمودارهای خود می تو،د آن را مشاهده کنید. نشان‌داده شده در زیر نشان‌داده ۲۱ روزه است، یک میانگین متحرک کوتاه‌مدت برای مشاهده روند در نمودار روزانه. هنگامی که قیمت به این سطح باز می گردد، باید به دقت سیگنال های اقدام قیمتی را که در آنجا شکل می گیرند، تماشا کنید تا به یک ورود با احتمال بالا و ورود به یک بازار پرطرفدار برسید…

retraceentryatmoving میانگین

قیمت تقریباً 50٪ از هر حرکت عمده و اغلب حتی حرکت های کوتاه مدت را دنبال می کند. این یک پدیده کاملاً مستند است و اگر به هر نموداری نگاه کنید می تو،د ببینید که خیلی اتفاق می افتد. از این رو، ما می‌تو،م به دنبال عقب‌نشینی به این مناطق 50 درصدی باشیم، زیرا اغلب سطوح فوق‌العاده‌ای برای فراتر رفتن قیمت خواهند بود، و در نتیجه، قیمت در جهت حرکت اولیه از آن سطح 50 درصد به عقب برمی‌گردد. این هر بار اتفاق نمی‌افتد، اما به اندازه‌ای اتفاق می‌افتد که آن را به ابزاری حیاتی در جعبه ابزار معاملاتی اصلاحی تبدیل کنید…

50 ردیابی مجدد

 • ورود مجدد نوار سیگنال یا ناحیه سیگنال

روش دیگری که می‌تو،م از اصلاحات استفاده کنیم نیز بسیار مؤثر است، اما کمی متفاوت از مواردی است که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم. چیزی که در زیر به آن نگاه می کنیم چیزی است که من آن را “50% پین بار بازیابی” می نامم. اغلب، در پین‌بارهای با دم بلندتر، تقریباً نیمی از فاصله از بالا تا پایین نوار سیگنال را مشاهده می‌کنید که این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با قیمتی بهتر وارد شوید و استاپ ضرر مطمئن‌تر یا محکم‌تری دریافت کنید.

مثال 1: در زیر می‌تو،د ببینید که چگونه با انتظار برای بازیابی و وارد ، نزدیک به سطح 50% پین، به سود 4R می‌رسید.

سنجاق سنج

مثال 2: در زیر می‌تو،د ببینید که چگونه با انتظار برای بازیابی و ورود به منطقه 50 درصدی ال،ای جعلی، سود 2R به دست آمد.

trickentrynostopout

 • ورود مجدد به منطقه رویداد یا سیگنال PA قبلی

زم، که قیمت به چیزی که من «منطقه رویداد» می‌نامم برمی‌گردد، منطقه‌ای با احتمال بسیار با،ت که می‌توان به دنبال معاملات در آن بود. همانطور که در زیر می بینید، قیمت به یک منطقه رویداد موجود باز می گردد که در آن یک سیگنال پین بار تشکیل می شود و سپس قبل از وقوع یک فروش بزرگ، پین نوار دیگری (این بار نزولی) تشکیل می دهد.

eventarea1

نتیجه

شما اکنون یک مقدمه و (امیدوارم) درک درستی از اینکه اصلاحات قیمت چیست، چرا مهم هستند و چگونه آنها را معامله کنید، دارید. در حالی که کمی بیشتر از آن چیزی است که من در اینجا بحث کردم، این درس به شما پایه خوبی برای ساختن می دهد و ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد که می تو،د در این هفته و در آینده در روال معاملاتی خود به کار ببرید.

اگر می‌خواهید درباره معاملات اصلاحی اطلاعات بیشتری ،ب کنید و به‌روزرس،‌های روزانه در مورد معاملات بالقوه اصلاحی دریافت کنید، دوره تجارت حرفه‌ای من را بررسی کنید و خبرنامه تنظیم معاملات روزانه من را دنبال کنید. این امر هم درک شما را از اصلاحات عمیق تر می کند و هم به شما کمک می کند تا این مفاهیم را در سیگنال های قیمت لحظه ای اعمال کنید، سپس می تو،د نتایج را بین ورودی های تهاجمی (مانند موارد در این مقاله) و ورودی های سنتی که احتمالاً بیشتر آشنا هستید آزمایش و مقایسه کنید. با. به یاد داشته باشید، من همیشه اینجا هستم تا به شما کمک کنم و دانش خود را با شما به اشتراک بگذارم، بنابراین به یادگیری و تمرین ادامه دهید.

لطفا نظر خود را در مورد این درس در زیر بنویسید…

اگر شما هر گونه سوال، لطفا با من در اینجا تماس بگیرید.

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

ویژه کریسمس: 75% تخفیف در دوره تجارت حرفه ای Nial Fuller و پشتیب، ایمیل VIP (پایان می یابد 31 دسامبر) – در اینجا بیشتر بد،د
دوره بازرگ، حرفه ای نیل فو،
بروکر ترجیحی 2020 v1


منبع: https://www.learntotradethemarket.com/forex-trading-strategies/price-action-retracement-entry-types