دلار در تجارت تلفیقی کمی ضعیف تر است – BBH


اقتصاددانان Brown Brothers Harriman & Co (BBH) پیشنهاد می‌کنند که چرخش اخیر فدرال رزرو ممکن است همچنان بر دلار آمریکا تاثیر بگذارد، اگرچه پس‌زمینه اساسی به نفع ، نر است.

نقل قول های کلیدی:

DXY نزدیک به 105.15 معامله می شود اما بخش عمده ای از سودهای دیروز را حفظ کرده است. در حالی که ما هنوز معتقدیم که چشم انداز بنیادی به نفع دلار است، اما اذعان می کنیم که ضعیف شدن دلار در کوتاه مدت احتمالاً پس از چرخش غیرمنتظره پاول ادامه خواهد داشت. اگر داده‌های ایالات متحده مانند سرویس‌های ISM ثابت بماند، این روایت فدرال رزرو ممکن است شروع به ش،تن کند.»

«پس از سخنر، هفته گذشته پاول، روایت به سمت dovish تغییر کرد. پس از AHE و خدمات PMI، این روایت در حال چرخش به سمت شاهین است. ما تصور می کنیم که زمزمه هایی در مورد 75 bp از سوی فدرال رزرو در هفته آینده وجود خواهد داشت، اما فکر می کنیم تا حد زیادی به داده های CPI در روز قبل از تصمیم گیری بستگی دارد. “

با این اوصاف، ما فکر می‌کنیم که این اشتباه بود که پاول هفته گذشته 75 bp را از ج، حذف کرد. WIRP همچنان پیشنهاد می کند که افزایش 50 bp در 14 دسامبر کاملاً قیمت گذاری شده است و تنها 5٪ احتمال حرکت 75 bp بزرگتر را دارد. بازار سوآپ با نرخ سیاست اوج 5.0 درصدی قیمت گذاری می کند، اما احتمال اوج بالای 5.25 درصدی دوباره بالا رفته است.”

هر دو AHE و core PCE در بیشتر سال جاری علیرغم کاهش شاخص‌های CPI و PPI نزدیک به 5% کاهش داشته‌اند. ما معتقدیم که بازگرداندن PCE اصلی به هدف 2 درصدی فدرال رزرو بسیار دشوارتر از قیمت گذاری بازارها خواهد بود. ما فکر نمی کنیم که دو افزایش 50 واحدی بیشتر این کار را انجام دهد، نه زم، که بازار کار تا این حد ثابت بماند و مصرف شود. نگه می دارد.»


منبع: https://www.fxstreet.com/news/the-dollar-is-slightly-weaker-in-consolidative-trade-bbh-202212061250