احساس ریسک در داده های مثبت ایالات متحده بهبود می یابد


  • اعتماد مصرف کننده ایالات متحده در دسامبر به بالاترین حد خود در هشت ماه گذشته رسید.
  • بازگشت اعتماد همزمان با افزایش مشابه در شاخص احساسات در دانشگاه میشیگان بود.
  • بازار کار ایالات متحده احتمالاً آرام خواهد شد و بیکاری در سال 2023 افزایش خواهد یافت.

چشم انداز امروز یورو/دلار آمریکا صعودی است. در پاسخ به داده‌های دلگرم‌کننده که نشان می‌دهد با کاهش تورم و قوی ماندن بازار کار، اعتماد مصرف‌کننده ایالات متحده در دسامبر به بالاترین حد خود در هشت ماه گذشته رسیده است، دلار تضعیف شد.

آیا علاقه مند به ،ب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران معاملات روزانه هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

هیئت کنفرانس گزارش داد که شاخص اعتماد مصرف کننده آن از 101.4 در نوامبر به 108.3 در این ماه بهبود یافته است که بالاترین رقم از آوریل است. اقتصاددانان پیش بینی ،د که این شاخص روی 101.0 باشد.

علیرغم تمرکز بیشتر نظرسنجی بر بازار کار، بازگشت اعتماد همزمان با افزایش مشابه در شاخص احساسات در دانشگاه میشیگان بود.

بر اساس ارزیابی مصرف کنندگان از وضعیت فعلی اقتصاد و بازار کار، شاخص وضعیت فعلی از 138.3 در ماه گذشته به 147.2 در این ماه افزایش یافت. بر اساس انتظارات کوتاه مدت مصرف کنندگان از اقتصاد، مشاغل و بازار کار، شاخص انتظارات از 76.7 به 82.4 رسید.

کارفرمایان معمولاً پس از مشکل در پر ، موقعیت‌های شغلی در طول همه‌گیری کووید-19، تمایلی به ا،اج کارمندان ندارند، حتی اگر در صنعت فناوری و بازار املاک از دست رفته باشد، جایی که نرخ وام بسیار حساس است.

با این حال، اقتصاددانان پیش بینی می کنند که با رکود صنعت مسکن، بازار کار آرام خواهد شد و بیکاری در سال 2023 افزایش خواهد یافت.

رویدادهای کلیدی EUR/USD امروز

سرمایه گذاران داده های تولید ناخالص داخلی ایالات متحده را برای تعیین وضعیت اقتصاد با افزایش نرخ بهره مشاهده خواهند کرد. همچنین نشان می دهد که آیا رکود اقتصادی به اقتصاد ضربه می زند یا خیر. گزارش اولیه ادعاهای بیکاری نیز در ایالات متحده منتشر خواهد شد.

چشم انداز فنی EUR/USD: ،ها در محدوده 1.0580-1.0670 پیش هستند

چشم انداز EUR/USD
چشم انداز EUR/USD

EUR/USD در محدوده تنگ با حمایت 1.0580 و مقاومت 1.0670 معامله می شود. قیمت در حال حاضر بالای 30-SMA است، در حالی که RSI بالای 50 معامله می شود. این نشان می دهد که ،ها کنترل دارند و به دنبال آزمایش مجدد مقاومت محدوده هستند.

آیا علاقه مند به ،ب اطلاعات بیشتر در مورد معاملات گزینه های فار، هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

اگر ،ها قدرت کافی را جمع آوری کنند، ممکن است بتوانند بالاتر از مقاومت محدوده بشکنند و روند صعودی را تأیید کنند. با این حال، اگر سطح 1.0670 قوی بماند، ممکن است قیمت به سطح حمایت از محدوده کاهش یابد.

اکنون به دنبال تجارت فار، هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

67٪ از حساب های سرمایه گذار ،د هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می تو،د ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

ثاقب اقبال

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض دید زیادی از بازارها و موسسات مالی مختلف است. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زم، متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال

بعدی را بخو،د

چشم انداز پیش بینی تحلیل قیمت EUR/USD من

قیمت طلا با احیای دلار پیش از Core PCE کاهش یافت

اعتماد مصرف کننده ایالات متحده در دسامبر به بالاترین حد خود در هشت ماه گذشته رسید. بازگشت اعتماد همزمان با افزایش مشابه در شاخص احساسات در دانشگاه میشیگان بود. بازار کار ایالات متحده احتمالاً آرام خواهد شد و بیکاری در سال 2023 افزایش خواهد یافت. چشم انداز امروز EUR/USD صعودی است. در پاسخ به داده‌های دلگرم‌کننده که نشان می‌دهد با کاهش تورم و قوی ماندن بازار کار، اعتماد مصرف‌کننده ایالات متحده در دسامبر به بالاترین حد خود در هشت ماه گذشته رسیده است، دلار تضعیف شد. -آیا علاقه دارید در مورد کارگزاران معاملات روزانه اطلاعات بیشتری ،ب کنید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید – هیئت کنفرانس گزارش داد که شاخص اعتماد مصرف کننده آن…


منبع: https://www.forexcrunch.com/eur-usd-outlook-risk-sentiment-improves-on-positive-us-data/