کاهش تورم کانادا برای وزن کردن


  • اقتصاد کانادا در ماه اکتبر 0.1 درصد رشد کرد.
  • نرخ تورم سالانه کانادا در ماه نوامبر به 6.8 درصد کاهش یافت.
  • ارقام نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده در حال کند شدن است و از پیش بینی های تدریجی تر فدرال رزرو حمایت می کند.

با کاهش تورم کانادا در ماه نوامبر، پیش‌بینی هفتگی USD/CAD کمی صعودی است. با این حال، کاهش کمتر از حد انتظار بود.

فراز و نشیب USD/CAD

بر اساس آمار منتشر شده در روز جمعه، اقتصاد کانادا در ماه اکتبر 0.1 درصد رشد کرد و پیش بینی می شود در ماه نوامبر با نرخ مشابهی رشد کند، که نشان می دهد اثرات کامل هفت افزایش متوالی نرخ بهره در سال جاری هنوز دیده نشده است.

آیا شما علاقه مند به ،ب اطلاعات بیشتر در مورد سیگنال های فار، هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

بر اساس آمار کانادا، رشد ماه اکتبر کندتر از رشد 0.2 درصدی ماه سپتامبر بود، که نسبت به افزایش 0.1 درصدی که قبلا منتشر شده بود، یک تجدید نظر به سمت بالا بود. رشد در ماه اکتبر با میانگین پیش بینی تحلیلگران مطابقت داشت.

بانک مرکزی کانادا برای مبارزه با تورم بسیار بالاتر از هدف 2 درصدی خود، نرخ ها را با سرعتی بی سابقه 400 واحد پایه تنها در 9 ماه افزایش داد و به 4.25 درصد رساند. این سطح قبلاً در ژانویه 2008 رسیده بود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در اوایل این هفته، نرخ تورم سالانه کانادا در ماه نوامبر به 6.8 درصد کاهش یافت. با این حال، به دلیل فشارهای قیمت گذاری گسترده، کمی بالاتر از حد انتظار بود که امکان افزایش نرخ دیگر در ژانویه را باز کرد.

دلار در برابر ا،ر ارزهای اصلی روز جمعه در معاملات متلاطم و ضعیف کاهش یافت زیرا داده ها نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده در حال کند شدن است و از پیش بینی ها در مورد افزایش تدریجی نرخ بهره فدرال رزرو حمایت می کند و دلار کانادا را تقویت می کند.

رویدادهای کلیدی هفته آینده برای USD/CAD

با توجه به تعطیلات کریسمس، در هفته آینده هیچ گونه انتشار اقتصادی کلیدی وجود نخواهد داشت.

پیش‌بینی فنی هفتگی USD/CAD: ،ها در یک تثبیت فشرده پیشرو هستند

پیش بینی هفتگی USD/CAD

USD/CAD در محدوده تنگ با حمایت 1.3537 و مقاومت 1.3700 معامله می شود. قیمت همچنین بالای 22-SMA معامله می شود، با RSI که از حرکت صعودی بالای 50 حمایت می کند. از آنجایی که ،ها کنترل را در دست دارند، احتمال زیادی وجود دارد که قیمت بالاتر از مقاومت محدوده ش،ته شود.

آیا علاقه مند به ،ب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فار، کم پراکنده هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

ش،تن پایین تر سخت تر است زیرا پشتیب، از 1.3537 و 22-SMA تشکیل شده است. اگر قیمت بالاتر از محدوده مقاومت بشکند، ،ها به مقاومت بعدی در 1.3901 نگاه خواهند کرد. اگر قیمت بالای 22-SMA و RSI بالای 50 بماند، روند صعودی ادامه خواهد داشت.

اکنون به دنبال تجارت فار، هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

67٪ از حساب های سرمایه گذار ،د هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می تو،د ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

ثاقب اقبال

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض دید زیادی از بازارها و موسسات مالی مختلف است. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زم، متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال

بعدی را بخو،د

پیش بینی USD/CAD من

پیش‌بینی هفتگی USD/JPY: ،س‌ها پس از غافلگیری BoJ غالب می‌شوند

اقتصاد کانادا در ماه اکتبر 0.1 درصد رشد کرد. نرخ تورم سالانه کانادا در ماه نوامبر به 6.8 درصد کاهش یافت. ارقام نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده در حال کند شدن است و از پیش بینی های تدریجی تر فدرال رزرو حمایت می کند. با کاهش تورم کانادا در ماه نوامبر، پیش‌بینی هفتگی USD/CAD کمی صعودی است. با این حال، کاهش کمتر از حد انتظار بود. فراز و نشیب USD/CAD بر اساس ارقام منتشر شده در روز جمعه، اقتصاد کانادا در ماه اکتبر 0.1 درصد رشد کرد و پیش بینی می شود در ماه نوامبر با نرخ مشابهی رشد کند، که نشان می دهد اثرات کامل هفت افزایش متوالی نرخ بهره در سال جاری هنوز به نتیجه نرسیده است. به…


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-weekly-forecast-ca،as-eased-inflation-to-weigh/