مقدمه ای بر استراتژی تجارت درون نواری » یادگیری تجارت در بازار


نوار داخلی 1

درس امروز مقدمه ای بر سیگنال نوار داخلی و نحوه معامله آن است. این واقعاً یکی از ال،ای مورد علاقه من برای معامله است، به خصوص در چارچوب زم، نمودار روزانه. چرا می پرسی؟

ساده است. الگوی نوار داخلی یک م، یا بلاتکلیفی را در بازار نشان می‌دهد، و بسته به بافت قیمتی که در آن شکل می‌گیرد، سرنخ بسیار ارزشمندی در مورد آنچه که یک بازار در آینده انجام می‌دهد به ما ارائه می‌دهد.

نوار داخلی یک ابزار دیگر در جعبه ابزار قیمت است که به استراتژی معاملاتی شما می افزاید و در صورت تسلط بر آن، شانس موفقیت شما در معاملات بلندمدت را افزایش می دهد.

بیایید با برخی از مفاهیم و تئوری مقدماتی در مورد میله های داخلی شروع کنیم…

Inside Bar چیست؟

الگوی نوار داخلی یک الگوی چند میله ای است که از یک “نوار مادر” که اولین نوار در الگو است و به دنبال آن نوار داخلی تشکیل شده است. یک الگوی نوار داخلی گاهی اوقات می تواند چندین میله داخلی در همان نوار مادر داشته باشد.

در اینجا میله های داخلی استاندارد به نظر می رسد:

همانطور که در تصویر زیر می بینید، میله های داخلی می توانند دقیقاً در وسط میله مادر یا نزدیک به بالا یا پایین تشکیل شوند. تا فاصله کم نوار مادر

ساختار داخلی

4 تنوع از میله های داخلی استاندارد

1. دو (چند) داخل نوار

“نوار داخلی دوگانه” از دو میله داخلی در ساختار نوار مادر تشکیل شده است. آنها بسیار رایج هستند و اغلب اوقات شما حتی 3، 4 یا گاهی اوقات (نادرتر) حتی بیشتر از داخل میله ها را در همان ساختار نوار مادر خواهید دید. این ال،ا نشان‌دهنده یک دوره طول، بلاتکلیفی در بازار هستند و می‌توانند قبل از حرکت‌های ش،ت بسیار قدرتمند باشند…

الگوی نوار درونی

2. کویلینگ داخل میله ها

ال،ای سیم پیچی داخل میله زم، اتفاق می افتد که 2 یا چند میله داخلی مانند فنر در داخل یکدیگر محکم تر و محکم تر می شوند. وقتی اینها را می بینید توجه ویژه ای داشته باشید زیرا به این م،ی است که بازار در حال انقباض است و درست مانند فنری که سفت تر و سفت تر می شود، در نهایت “رها” می شود و به یک حرکت قدرتمند منفجر می شود (در بسیاری از موارد).

سیم پیچ در الگوی نوار کناری

3. الگوی جعلی (ش،ت کاذب داخل نوار)

الگوی معاملاتی جعلی در رابطه با میله‌های داخلی بسیار مهم است، زیرا یک الگوی نوار داخلی درون یک جعلی وجود دارد. همانطور که در زیر می بینید، یک جعلی در واقع یک ش،ت نادرست از یک الگوی نوار داخلی است. به م،ای واقعی کلمه جایی است که قیمت در ابتدا از یک الگوی نوار داخلی جدا می‌شود، اما به سرعت مع، می‌شود، همه ،، را که اشتباه کرده‌اند بیرون می‌کشد و سپس در جهت دیگر شارژ می‌شود. بدیهی است که اینها سرنخ های بسیار هوشمندانه ای را در مورد جهت بالقوه بعدی قیمت به ما می دهند.

الگوی نوار کناری fakeyin

4. الگوی ،یبی پین نوار درون نوار

همانطور که همه ما می د،م، پین میله ها یکی از بهترین ال،ای قیمتی هستند که می تو،د معامله کنید و زم، که یک نوار پین دریافت می کنید که یک نوار داخلی نیز است، یک الگوی ،یبی پین نوار داخلی دارید.

هنگامی که یک نوار پین را در یک نوار داخلی ،یب می کنید، هم یک “باد بالا” را دریافت می کنید که قرار است آزاد شود و هم یک نوار پین با دم / سایه که جهت بالقوه بعدی بازار را نشان می دهد. از این رو، یک نوار داخلی فقط یک م، در بازار نیست، یک م، با یک قطعه تلاقی اضافی است. پشت آن، و در نتیجه، یک سیگنال اقدام قیمت قوی تر.

درونبارپینبارکامبو

تجارت درون ال،ای نوار

اساساً دو راه اصلی وجود دارد که می‌تو،م مانند بسیاری از ال،ای دیگر برای تجارت در داخل میله‌ها به دنبال آن باشیم. به ،وان یک سیگنال ادامه یا به ،وان یک الگوی مع،.

اکنون، ترجیح می‌دهم آنها را به‌،وان سیگنال‌های ادامه در بازارهای پرطرفدار در نمودار روزانه معامله کنم، زیرا این ساده‌ترین راه برای معامله با آنها است. با این حال، داخل میله‌ها واقعاً می‌توانند در سطوح پشتیب، و مقاومت بسیار قدرتمند باشند به ،وان مع،. بیایید به چند نمونه نگاه کنیم:

معامله در داخل میله ها به ،وان حرکت ادامه دار

روش “ک،یک” برای تجارت یک الگوی نوار داخلی، و روشی که من بیشتر از همه آنها را دوست دارم، در یک بازار پرطرفدار است، به ،وان یک حرکت ادامه دار.

گرفتن یک نوار داخلی در یک بازار پرطرفدار بسیار آسان‌تر است، زیرا شانس معامله با روند از قبل به نفع شماست. نوار داخلی بارها منجر به ش،ت یا ادامه در راستای جهت روند موجود می شود. آنها می توانند ساختار خوبی برای تلاش برای هرم ، تجارت شما به یک برد بزرگ فراهم کنند.

insidebarstrend

نکته: از معامله در داخل میله‌ها در سطوح اصلی تا زم، که سطح پاک نشده است خودداری کنید، زیرا بسیاری از اوقات چنین میله‌های داخلی باعث ایجاد ش،ت کاذب در سطح اصلی می‌شوند.

معامله در داخل میله ها به ،وان “ال،ای غرفه” / مع،

گاهی اوقات، می تو،د یک نوار داخلی را به ،وان یک الگوی مع، / استال معامله کنید که در آن قیمت در یک سطح متوقف می شود و این منجر به برگشت به جهت دیگر می شود.

در نمودار زیر، می‌تو،م نمونه‌ای از سیگنال مع، میله داخلی خوب را ببینیم. توجه داشته باشید که نوار داخلی در یک سطح نمودار کلیدی تشکیل شده است، که نشان می‌دهد بازار در حال تردید و «مطمئن» است که آیا می‌خواهد بالاتر برود. ما می‌تو،م شاهد حرکت نزولی قوی باشیم زیرا قیمت از نوار مادری نوار داخلی عبور کرد.

الگوی درون باربرگردان

لطفاً توجه داشته باشید که معامله در داخل میله‌ها به ،وان ال،ای مع، باید فقط پس از تسلط بر تجارت آنها در راستای روند نمودار روزانه به ،وان بازی‌های ادامه/ ش،ت، همانطور که در بالا بحث کردیم، امتحان شود.

نکات ویژه تجارت داخل نوار

در اینجا برخی از نکات و ترفندهای من هنگام معامله در داخل بارها آورده شده است. اینها چیزهایی هستند که در طول سالها یاد گرفتم و شانس موفقیت شما را هنگام معامله با این الگو افزایش می دهد:

 • ال،ای محکم‌تر داخل میله‌ها و پیچ‌شدن درون ال،ای میله اغلب منجر به حرکت‌های انفجاری بزرگ می‌شود. این به دلیل «انرژی ذخیره شده» است که با «پیچ شدن» بازار اتفاق افتاد، این انرژی معمولاً به شکل یک حرکت ش،ت قوی آزاد می‌شود…
سیم پیچ در داخل باربراکوت
 • ال،ای حاوی ال،ای نوار داخلی کوچکتر، ضررهای توقف محدودتر و پاداش ریسک بزرگ را امکان پذیر می کنند، اینها نامزدهای ایده آل هستند.
 • مراقب ال،ایی با میله‌های مادر بسیار بزرگ و میله‌های داخلی بزرگ باشید، به دلیل وجود سیگنال‌های نادرست زیاد، تجارت آنها اغلب دشوار است و مدیریت ریسک را دشوارتر می‌کنند.
 • 2 الگوی مورد علاقه من عبارتند از – سیگنال های جعلی و – ،یب های نوار پین نوار درونی.
 • ما باید یاد بگیریم که درون نوارها را فیلتر کنیم زیرا یک چیز بد در مورد آنها این است که تعداد زیادی از آنها در تمام بازه های زم، شکل می گیرند. با این حال، با آموزش و تجربه من، در نمودارها، تمایز را یاد خواهید گرفت.

نتیجه

این یک مقدمه اولیه برای سیگنال نوار داخلی و نحوه معامله آن بود، من این الگو و خیلی چیزهای دیگر را در دوره های معاملاتی پیشرفته قیمت اکشن خود پوشش می دهم. پس از عضویت، برخی از چیزهایی که یاد خواهید گرفت عبارتند از:

 • بیشتر تغییرات داخل نوار و نحوه معامله آنها.
 • نمودارهای نمونه بیشتر
 • انجمن تبادل نظر اعضا، از جمله بحث داخل نوار
 • اعضای روزانه در حال انجام نظرات بازار روزانه و هفتگی هستند، جایی که ما در مورد تنظیمات بالقوه تجارت بار در هنگام شکل گیری بحث می کنیم.
 • اعضا به تجارت ویدیوها و کتابخانه مقالات می پردازند که شامل آموزش های عمیق تر در داخل نوار است.
 • خط مربیگری و پشتیب، ایمیل.
 • به روز رس، های مداوم به صورت رایگان

امیدوارم درس امروز برای شما مفید و الهام بخش بوده باشد. میله‌های داخلی واقعاً یکی از جالب‌ترین و قدرتمندترین سیگنال‌های قیمتی هستند، بنابراین امیدوارم از یادگیری آنها لذت برده باشید و به این کار ادامه دهید.

لطفا نظر خود را در مورد این درس در زیر بنویسید…

اگر شما هر گونه سوال، لطفا با من در اینجا تماس بگیرید.

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

ویژه کریسمس: 75% تخفیف در دوره تجارت حرفه ای Nial Fuller و پشتیب، ایمیل VIP (پایان می یابد 31 دسامبر) – در اینجا بیشتر بد،د
دوره بازرگ، حرفه ای نیل فو،
کارگزار ترجیحی 2020 v1


منبع: https://www.learntotradethemarket.com/forex-trading-strategies/introduction-inside-bar-trading