معرفی و بررسی چند استراتژی مهم بازار فارکس امیرتریدر ثبت نام در بروکرها-فارکس تکنیکال

مخصوصا خطوط R2, R3 و S2, S3 همواره شاهد واکنش های زیادی از بازار در این مناطق هستیم. Nextmarkets یک کارگزار آنلاین مبتنی بر وب و برنامه تلفن همراه است. لازم به ذکر است که اندیکاتور های دیگری نیز در این نرم افزار وجود دارند.

  • چنین نمودارهایی به دلیل بازه زمانی طولانی تر، می توانند بیش از 100 پیپ در روز به شما بدهند، که این امکان را دارد که بهترین معاملات فارکس را انجام دهد.
  • با این حال، مهم است که از این اندیکاتور به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر برای تأیید نقاط ورود و خروج استفاده کنید، زیرا حرکات شدید قیمت می تواند باعث شود RSI سیگنال های نادرستی بدهد.
  • بسیاری از معامله گران معاملات در نمودارهای روزانه را انتخاب می کنند.این معامله گران از استراتژی نمودار روزانه فارکس استفاه می کنند و معتقد هستند سودی که از معاملات روزانه به دست می آورند برای آنها قابل توجه تر است.
  • به این ترتیب که با توجه به مقدار زمان ، مقدار سرمایه و دانشی که از بازار دارید بایستی استراتژی که برای شما بهترین است را خلق کنید.
  • این سطوح اصلاحی فیبوناچی به صورت شش خط در نمودار قیمت دارایی ترسیم می شوند.

زمان معاملات در این استراتژی بین ۱ تا ۳۰ دقیقه است و حداقل سود را برای شما به همراه خواهد داشت. همچنین دوره تخصصی کندل خوانی هم بصورت کاملا رایگان بهمراه پکیج برایتان ارسال میشود. اسکالپ کردن در معاملات کوتاه مدت با کمترین بازده که معمولاً در نمودارهایی با بازه زمانی کوچکتر (30 دقیقه تا 1 دقیقه) عملکرد خوبی دارد. نمودار شاخص DAX 30 آلمان در بالا یک الگوی تقریبی سر و شانه دو ساله را نشان می‌دهد. این الگو احتمال سقوط خط گردن (خط قرمز افقی) بعد از شانه راست را نشان می‌دهد.

سه استراتژی سودآور در معاملات فارکس

بهترین استراتژی در معاملات فارکس همانی است که شما در آن ماهر هستید. با شناسایی یک استراتژی آسان و تمرین آن، شانس موفقیت خود در بازار را افزایش دهید و آن را به عنوان استراتژی طلایی فارکس خود در نظر بگیرید. تیم «گوگل فارکس» از طریق آموزش رایگانِ صحیح و با هدف ارتقاء سطح آگاهی و دانشِ جامعه ی معامله گرانِ بازارهای مالی ، فعالیت خود را از سال 1398 آغاز نموده است.

استراتژی اندیکاتور CCI برای موفقیت در معاملات

طبق اعلام برخی بروکر ها، بیش از 80 درصد معامله گران در این بازار شکست میخورند. هر بروکر نواقصی دارد که ایتسکا سعی دارد تمام این موارد را به صورت کامل بررسی کند و اطلاعات آنها را به شما ارائه دهد. موفقیت یا شکست معاملات موقعیت به درک معامله گر از بازار و توانایی آن ها در مدیریت ریسک بستگی دارد. برای کاهش ضررهای ناشی از معامله مجله خبری فارکس تکنیکال برخی از معامله گران از استراتژی معاملاتی هدف استفاده می کنند. معاملات موقعیتی یکی از پرسود ترین استراتژی فارکس است که در آن معامله گران موقعیت خود را برای مدت زمان طولانی حفظ می کنند( از چند هفته تا چند سال). از آنجایی که این استراتژی کوتاه مدت است، اسپرد کم این جفت ارزها آن را برای این سیاست بسیار مناسب می کند.

نکات مهم در خصوص استراتژی فارکس بدون اندیکاتور

معامله گران فارکس می توانند از استراتژی کانال Keltner برای تعیین اینکه چه زمانی جفت ارز از میانگین متحرک فاصله گرفته است استفاده کنند. استراتژی فارکس Bladerunner قیمت فعلی بازار را با سطحی که اندیکاتور می گوید باید باشد مقایسه می کند. با مشاهده این نابرابری، معامله گران می توانند نقاط ورود و خروج را برای هر معامله شناسایی کنند. این استراتژی به این دلیل نامگذاری شده است که مانند لبه چاقویی عمل می کند که قیمت را تقسیم می کند – و با اشاره به فیلم علمی تخیلی سال 1982 با همین نام. اندیکاتورهای مومنتوم می توانند ابزار مفیدی در هنگام ارائه سیگنال های خرید و فروش بیش از حد باشند.